Number of items: 498

AR jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, farost, 26,5×29,5 cm
10012.

1 600 HUF
4,64
5,59
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Nemzeti ünnep Párizsban. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 21x34 cm
10013.

4 000 HUF
11,59
13,99
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Olasz város. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap szélén néhány nagyon kevés apró folttal. 34x24,5 cm
10014.

3 000 HUF
8,70
10,49
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Virágok. Színes rézkarc,, papír. Kopott számozással és jelzéssel: 12/15 Virágok Badacsonyi 1977. Paszpartuban, 28x24cm
10015.

3 000 HUF
8,70
10,49
Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×21,5 cm
10016.

2 000 HUF
5,80
6,99
Balázs János jelzéssel: A szárnyaló teknős. Olaj, vászon, javított. Fa keretben, 55,5×68,5 cm
10017.

14 000 HUF
40,58
48,95
13
Bálint Árpád (1870-1912): Kos. Olaj, vászon. Jelzett. Restaurált. Díszes fa keretben. 50x70 cm.
10018.

20 000 HUF
57,97
69,93
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír. Lap alján kisebb szakadással. 84x59 cm
10019.

6 000 HUF
17,39
20,98
Balkányi-Balogh jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 50x40 cm
10020.

36 000 HUF
104,35
125,87
Balogh Ervin (1925-): Sárga reggel (Balatoni fények). Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, keretben. 42×64 cm
10021.

28 000 HUF
81,16
97,90
Banki (?) László jelzéssel: Női arckép. Kréta, papír, 31×26 cm
10022.

1 000 HUF
2,90
3,50
Bartha Zoltán (1915-2009): Pünkösdi rózsák. Olaj, vászon, jelzett. Díszes fa keretben. 60×50 cm
10023.

19 000 HUF
55,07
66,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.