Number of items: 498

AB Tuege 1932 jelzéssel: Havas tetők felett. Olaj, vászon. Fa keretben. 58,5x47 cm
10000.

55 000 HUF
159,42
192,31
Aba Novák jelzéssel: Női aktok. Tus, akvarell, papír, sérült. 26,5x35 cm
10001.

2 000 HUF
5,80
6,99
18
Ádámffy László (1902-?)Táj házzal, 1937. Akvarell, papír, jelzett és datált, lap szélén apró szakadásokkal, 34×44,5 cm
10002.

3 000 HUF
8,70
10,49
Ádámffy László (1902-?), kétoldalas mű:Táj karámmal és táj fával, 1942. Akvarell, papír, jelzett és datált, lap jobb felső sarkában apró gyűrődéssel, 29,5×40 cm
10003.

3 000 HUF
8,70
10,49
Ádámffy László (1902-?): Felhős táj. Akvarell, papír, jelzett, lap jobb felső sarkában apró gyűrődéssel, 29,5×40 cm
10004.

3 000 HUF
8,70
10,49
Alexy Miklós (1957-): Három színész (Színészek). Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: http://alexymiklos.com/hun/gyurt1.html. 35x45 cm
10005.

5 000 HUF
14,49
17,48
Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 30x21 cm
10006.

5 000 HUF
14,49
17,48
39
Aknay jelzéssel: Kék angyal. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 30x21 cm
10007.

5 000 HUF
14,49
17,48
37
Aknay jelzéssel: Angyali portré. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 21x30 cm
10008.

5 000 HUF
14,49
17,48
27
Almásy Aladár (1946-): A kicsi macedón. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Almásy Aladár 1980). Próbanyomat I.. Lap bal felső sarkában apró gyűrődéssel, mű ép. 34x39,5 cm
10009.

8 000 HUF
23,19
27,97
Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Art deco hölgy arcképe, 1932. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Helyenként apró foltokkal a vásznon. Sérült fa keretben, 87x67 cm
10010.

90 000 HUF
260,87
314,69
Anna Margit jelzéssel: A zenész. Olaj, papír. Jobb alsó sarkában kisebb töréssel. 40x30,5 cm
10011.

7 000 HUF
20,29
24,48
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.