Number of items: 498

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Barátsági hónapok 1958 Plakát, reklám terv, Tempera, papír. 24x16 cm
10108.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Éljen május 1. plakát terv. Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm
10109.

5 000 HUF
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Kincses Kalendárium a Szabad Nép, Szabad Föld évkönyve. Borító, reklám terv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 15x20 cm
10110.

16 000 HUF
43,24
47,06
Görgényi István (?-): Ősz táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40x50 cm
10111.

4 000 HUF
18
Görgényi István (?-): Ősz táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38x50 cm
10112.

4 000 HUF
18
Görgényi István (?-): Virág csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30x22 cm
10113.

3 000 HUF
13
Guzsik Ödön (1902-1954): Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 39x54 cm
10114.

20 000 HUF
54,05
58,82
Gyenes Gitta (1888 - 1960) Illusztráció. Tus, papír, jelzett, 12×28 cm
10115.

6 000 HUF
Gyenes Gitta jelzéssel: Álmok. Vegyes technika, papír, paszpartuban. 22x33 cm
10116.

4 000 HUF
Győry Miklós (1905-1995): Sárkányölő. Rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, számozott (52/100), üvegezett fa keretben, 29x19 cm
10117.

2 000 HUF
30
Győry Miklós (1905-1995): Vörösberény. Akvarell, papír. Jelzett. 26x23 cm paszpartuban
10118.

6 000 HUF
Haász Ágnes (1951-): Fénymetszetek III, 1995. Szitanyomat, papír. Számozott. 32/42. Jelzett és datált.Lap tetején és szélén kisebb szakadással, mű ép. 42,5x58,5 cm
10119.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF