Number of items: 498

Beron Gyula (1885-1971): Falu. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 28×28 cm
10036.

3 000 HUF
8,62
10,34
10037.

9 000 HUF
25,86
31,03
10038.

12 000 HUF
34,48
41,38
Bokor Imre jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, fa keretben, 60×90 cm
10039.

9 000 HUF
25,86
31,03
9
Bokros László (1928-2017): Didergő király. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (21/100). 25x34 cm
10040.

28 000 HUF
80,46
96,55
Boldizsár István (1897-1984): Kóka, 1928. Rézkarc, papír, jelzett. Próba (próbanyomat). Autográf ajándékozási sorokkal: Sátori Pistának szeretettel Boldizsár 1960. Dekoratív üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39 cm
10041.

Boldizsár István (1897-1984): Kóka, 1928. Rézkarc, papír, jelzett. Próba (próbanyomat). Autográf ajándékozási sorokkal: "Sátori Pistának szeretettel Boldizsár 1960". Dekoratív üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39 cm

4 800 HUF
13,79
16,55
Bolyki Viola (1977- ):Belső kép. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10042.

11 000 HUF
31,61
37,93
Boromisza Tibor jelzéssel: Fák. Olaj, farost. Díszes, javított fa keretben. 50x60 cm
10043.

10 000 HUF
28,74
34,48
Borsos Miklós (1906-1990): Balatoni halászhálók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24x29 cm
10044.

7 000 HUF
20,11
24,14
Borsos Miklós (1906-1990): Virág, 1956. Tus, papír, jelzett, lap kissé gyűrött, üvegezett fa keretben, 33×48 cm
10045.

9 500 HUF
27,30
32,76
Bozó Gyula (1913-2004), 2 db mű: Egyházi tervek (feltehetően bélyegző vagy érem tervek). Ceruza, papír, kartonra kasírozva, az egyik kartonon pecséttel jelzett. d: 4 cm
10046.

2 800 HUF
8,05
9,66
Röger v. Roger Brand jelzéssel, feltehetően 1880-1910 körül működött német vagy észak-európai festő alkotása: Paripa. Olaj, fa. Felületi sérülésekkel. Hátoldalán régi aukciós vagy kiállítási címkével. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben. 23,5x31,5 cm / Signed Röger or Roger Brand, probably work of a German or North-european painter from around 1880-1910: Horse. Oil on wood. With surface damages. Old auction or exhibiton label on the back. Framed. 23,5x31,5 cm
10047.

14 000 HUF
40,23
48,28
41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.