Paintings and graphics Number of items: 498
2193394
10048
382
Other collectibles
Brasnyó István (?-?): Női portré figurákkal Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 40x30 cm
7 000 HUF
2269120
10049
382
Other collectibles
Brauer jelzéssel: Erdei ház. Olaj, farost, fa keretben, 52×60 cm
7 000 HUF
2267775
10050
382
Other collectibles
Buczkó Imre (1936-): Dunapart Visegrádnál, 1976. Akvarell, papír. Jelzett és datált. 33,5x47,5 cm
18 000 HUF
1679930
10051
382
90000
Other collectibles
Burza jelzéssel: Téli utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 38×50 cm
90 000 HUF
2268709
10052
382
3800
Other collectibles
Conrád Gyula (1877-1959): Reggel a Dunán (Szentendre a túlparton). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
3 800 HUF
2253917
10053
382
Other collectibles
Conrád Gyula (1877-1959): Halászok a Dunán. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró szakadásokkal és kissé foltos. 27,5×37 cm
2 600 HUF
2267973
10054
382
Other collectibles
Csanády András (1929-): Újszülött. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, paszpartuban, 13×8 cm
1 000 HUF
2274662
10055
382
Other collectibles
Jelzés nélküli, 1920-ban készült kétoldalas mű Zsófia Országos Gyermekszanatórium Egyesület adakozási lapján: Ad infinitum, 1920. Tus, akvarell, papír. Hátoldalán kollázs különböző korabeli kivágott felhívásokbol: "Oroszországból hazatérő foglyaink részére sok pénz kell. Adjatok! Adományt minden ujság elfogad.", "Waggonlakók napja!", "Világosítsátok fel a külföldet!" stb. . Ajánlott levélként Mezőkövesdre postázva. 20x12 cm
2 400 HUF
2240840
10056
382
Other collectibles
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 20×14 cm
3 000 HUF
2240853
10057
382
Other collectibles
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 20×14 cm
5 000 HUF
2152289
10058
382
Other collectibles
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányok, pasztell, karton, jelzett, 14×41 cm
8 000 HUF
2101075
10059
382
Other collectibles
Csepregi Anita (1985-): Buborék Akril, farost, jelzett, 30x20cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035