Number of items: 498

Brasnyó István (?-?): Női portré figurákkal Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 40x30 cm
10048.

7 000 HUF
20,00
23,97
Brauer jelzéssel: Erdei ház. Olaj, farost, fa keretben, 52×60 cm
10049.

7 000 HUF
20,00
23,97
27
Buczkó Imre (1936-): Dunapart Visegrádnál, 1976. Akvarell, papír. Jelzett és datált. 33,5x47,5 cm
10050.

18 000 HUF
51,43
61,64
Burza jelzéssel: Téli utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 38×50 cm
10051.

90 000 HUF
257,14
308,22
Conrád Gyula (1877-1959): Reggel a Dunán (Szentendre a túlparton). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10052.

3 800 HUF
10,86
13,01
10
Conrád Gyula (1877-1959): Halászok a Dunán. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró szakadásokkal és kissé foltos. 27,5×37 cm
10053.

2 600 HUF
7,43
8,90
Csanády András (1929-): Újszülött. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, paszpartuban, 13×8 cm
10054.

1 000 HUF
2,86
3,42
Jelzés nélküli, 1920-ban készült kétoldalas mű Zsófia Országos Gyermekszanatórium Egyesület adakozási lapján: Ad infinitum, 1920. Tus, akvarell, papír. Hátoldalán kollázs különböző korabeli kivágott felhívásokbol: Oroszországból hazatérő foglyaink részére sok pénz kell. Adjatok! Adományt minden ujság elfogad., Waggonlakók napja!, Világosítsátok fel a külföldet! stb. . Ajánlott levélként Mezőkövesdre postázva. 20x12 cm
10055.

Jelzés nélküli, 1920-ban készült kétoldalas mű Zsófia Országos Gyermekszanatórium Egyesület adakozási lapján: Ad infinitum, 1920. Tus, akvarell, papír. Hátoldalán kollázs különböző korabeli kivágott felhívásokbol: "Oroszországból hazatérő foglyaink részére sok pénz kell. Adjatok! Adományt minden ujság elfogad.", "Waggonlakók napja!", "Világosítsátok fel a külföldet!" stb. . Ajánlott levélként Mezőkövesdre postázva. 20x12 cm

2 400 HUF
6,86
8,22
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 20×14 cm
10056.

3 000 HUF
8,57
10,27
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 20×14 cm
10057.

5 000 HUF
14,29
17,12
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányok, pasztell, karton, jelzett, 14×41 cm
10058.

8 000 HUF
22,86
27,40
Csepregi Anita (1985-): Buborék Akril, farost, jelzett, 30x20cm
10059.

6 000 HUF
17,14
20,55

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.