Number of items: 498

Csepregi Anita (1985-): Szitakötő II. Akril - vegyes technika, farost, jelzett, 40x30cm
10060.

9 000 HUF
25,71
30,82
Cserepes 1942 Tihany jelzéssel: Balatoni fények. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 36×47 cm
10061.

14 000 HUF
40,00
47,95
Csergezán Pál (1924-1996): Tiszapart. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, 18×29 cm
10062.

6 000 HUF
17,14
20,55
Csillag József (1894-1977): A csárdában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×28 cm
10063.

4 000 HUF
11,43
13,70
Csorba Simon László (1943-): Portrék, 2 db mű. Vegyes technika, papír, jelzett és datált (1996). Egyik lap széle kissé sérült. 29,5x20,5 cm
10064.

2 000 HUF
5,71
6,85
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsonyi vizeken, rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. 27×48 cm
10065.

3 000 HUF
8,57
10,27
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Téli látkép. Rézkarc, papír, jelzett, szélein kissé foltos, 29x40,5 cm
10066.

3 800 HUF
10,86
13,01
H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm
10067.

4 800 HUF
13,71
16,44
Czene Béla jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, üvegezett fa keretben, hátoldali üveg törött, 66x45 cm
10068.

6 000 HUF
17,14
20,55
Czinege Zsolt (1964-): Erdélyi tó. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Balaton Galéria címkéjével. Dekoratív fa keretben, 33×52 cm
10069.

12 000 HUF
34,29
41,10
15
Darvas Sándor (?-): Csendélet gerberákkal. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége címkével. Fa keretben. 70x50 cm.
10070.

11 000 HUF
31,43
37,67
Deli Antal (1886-1960): Házak. Pasztell-ceruza, papír, jelzés nélkül, foltos, 21×16 cm
10071.

12 000 HUF
34,29
41,10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.