Number of items: 498

Élesdy István (1912-1987): Szénagyűjtők. Rézkarc, papír, jelzett, Lap alján két kisebb folttal, paszpartuban. 29,5×39,5 cm
10084.

2 800 HUF
8,12
9,79
Élesdy István (1912-1987): Női arckép. Tus, papír, jelzett. Lap tetején kisebb foltokkal. 48×36 cm
10085.

4 000 HUF
11,59
13,99
Élesdy István (1912-1987): Kis utca. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap széle szakadással és kissé foltos, 29×36,5 cm
10086.

3 000 HUF
8,70
10,49
10087.

1 000 HUF
2,90
3,50
Élesdy István (1912-1987): Vihar előtt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×47 cm
10088.

2 600 HUF
7,54
9,09
Ezüst Zoltán (1963-): Őszi hangulat. Olaj, farost ,jelzett. Fa keretben, 46×36 cm
10089.

16 000 HUF
46,38
55,94
Ezüst Zoltán (1963-): Vitorlások. Olaj, farost ,jelzett. Fa keretben, 39×48 cm
10090.

16 000 HUF
46,38
55,94
Sylvia Faragó (?-): Pécs, 1967. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23x20 cm. A Németországban élő magyar származású grafikus munkái nagyon ritkán tűnnek fel a magyar műkereskedelemben!
10091.

4 800 HUF
13,91
16,78
Farkas 1923 jelzéssel: Város. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 30x38 cm
10092.

7 000 HUF
20,29
24,48
Jelzés nélkül: Faludy György portréja. Vegyes technika, papír, sérült (lap szélén kisebb szakadásokkal), 63x48 cm
10093.

3 600 HUF
10,43
12,59
Jelzés nélkül: Szent István-bazilika, Budapest. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 23,5x17 cm
10094.

6 000 HUF
17,39
20,98
cca 1930 Az orvos rendel: reggelire és uzsonnára egy csésze Ovomaltine-t!, Ovomaltine reklám plakát terv, jelzés nélkül, vegyes technika, papír, 26x18 cm
10095.

8 000 HUF
23,19
27,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.