Books: Travelling, Local History

Number of items: 163

Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Rudas könyvkötő egészvászon-kötése, sérült gerinccel.
15060.

1 800 HUF
Révész Tamás, Bächer Iván: Budapest. Egy város az ezredfordulón. Bp., 1996, Herald. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15061.

1 200 HUF
Erdélyi városok - Amit látni kell!. Debrecen, 2014, Tóth Könyvkereskedés. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15062.

800 HUF
Guy-Pierre Bennet: Párizs. Bp.., 2004, Geographia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Gazdagon illusztrált.
15063.

1 000 HUF
15064.

800 HUF
15065.

2 000 HUF
Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. CD-rom nélkül. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15066.

1 200 HUF
2 db útikönyv: Baedekker: Mittelmeer (Földközi tenger) 1909-es kiadás, Lombardia, Touring Club Italiano, Milano, 1930. Kissé megviselt egészvászon kötésben.
15067.

1 600 HUF
A Duna. H.n., é.n., Magyar Királyi Folyam - és Tengerhajózási Részvénytársaság. Kiadói papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15068.

3 000 HUF
10
Dr. Szendrei János: Miskolc város története és egyetemes helyirata. IV. köt.: Miskolc város története 1800-1900. Miskolc, 1911., Város Közönsége, 8+938+2 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, egy-két kijáró és laza lappal, néhány javított lappal (7 lap), hiányzó képtáblákkal, ceruzás, tollas bejegyzésekkel.  Tek. Koncsek Márton urnak Miskolcz. Szeretete jeléül névnapjára adja hálás keresztfia: Petró Sándor Tivadar. Miskolcz, 1911. nov. 10.  Feltehetőleg Petró Sándor Tivadar (1907-1976) későbbi neves miskolci műgyűjtő, orvos nevében, szülei által írt ajándékozási sorok.
15500.

Dr. Szendrei János: Miskolc város története és egyetemes helyirata. IV. köt.: Miskolc város története 1800-1900. Miskolc, 1911., Város Közönsége, 8+938+2 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, egy-két kijáró és laza lappal, néhány javított lappal (7 lap), hiányzó képtáblákkal, ceruzás, tollas bejegyzésekkel. "Tek. Koncsek Márton urnak Miskolcz. Szeretete jeléül névnapjára adja hálás keresztfia: Petró Sándor Tivadar. Miskolcz, 1911. nov. 10." Feltehetőleg Petró Sándor Tivadar (1907-1976) későbbi neves miskolci műgyűjtő, orvos nevében, szülei által írt ajándékozási sorok.

8 000 HUF
Ónod monográfiája. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Ónod, 2000., Ónod Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15501.

5 000 HUF
15502.

4 600 HUF
12,43
13,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF