Books: Travelling, Local History Number of items: 163
2190590
15060
380
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Rudas könyvkötő egészvászon-kötése, sérült gerinccel.
1 800 HUF
2191175
15061
380
Other collectibles
Révész Tamás, Bächer Iván: Budapest. Egy város az ezredfordulón. Bp., 1996, Herald. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2191051
15062
380
Other collectibles
Erdélyi városok - Amit látni kell!. Debrecen, 2014, Tóth Könyvkereskedés. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2190645
15063
380
Other collectibles
Guy-Pierre Bennet: Párizs. Bp.., 2004, Geographia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Gazdagon illusztrált.
1 000 HUF
2233471
15064
380
Other collectibles
Karl With: jawa. Hagen, 1922. Folkwang. Kiadói, sérült papírkötésben
2184289
15065
380
Other collectibles
2 000 HUF
2185045
15066
380
Other collectibles
Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. CD-rom nélkül. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
1 200 HUF
2249551
15067
380
Other collectibles
2 db útikönyv: Baedekker: Mittelmeer (Földközi tenger) 1909-es kiadás, Lombardia, Touring Club Italiano, Milano, 1930. Kissé megviselt egészvászon kötésben.
1 600 HUF
2248913
15068
380
Other collectibles
A Duna. H.n., é.n., Magyar Királyi Folyam - és Tengerhajózási Részvénytársaság. Kiadói papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
3 000 HUF
2211588
15500
380
Other collectibles
Dr. Szendrei János: Miskolc város története és egyetemes helyirata. IV. köt.: Miskolc város története 1800-1900. Miskolc, 1911., Város Közönsége, 8+938+2 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, egy-két kijáró és laza lappal, néhány javított lappal (7 lap), hiányzó képtáblákkal, ceruzás, tollas bejegyzésekkel.
"Tek. Koncsek Márton urnak Miskolcz. Szeretete jeléül névnapjára adja hálás keresztfia: Petró Sándor Tivadar. Miskolcz, 1911. nov. 10."
Feltehetőleg Petró Sándor Tivadar (1907-1976) későbbi neves miskolci műgyűjtő, orvos nevében, szülei által írt ajándékozási sorok.
8 000 HUF
2213949
15501
380
Other collectibles
Ónod monográfiája. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Ónod, 2000., Ónod Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
5 000 HUF
2211355
15502
380
4600
Other collectibles
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035