Books: Travelling, Local History

Number of items: 163

1932-1940 Az Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán-Reálgimnázium értesítője az 1931-32/1932-33. iskolai évről. Közzéteszi: Tamás Viktor. Újpest, 1932-1933., Schinkovits Lajos. Kiadói papírkötés, az első füzet borítója foltos, a kötése kissé laza.; Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve az 1939-40. iskolai évről. Az iskola fennállásának XXXV. éve. Szerk.: Tamás Viktor. Újpest, 1940, Iskola Igazgatósága. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
15036.

1 000 HUF
Witt Lászlóné: Adatok Csurgó és környéke népismeretéhez. Csurgó, 2011., Baksay Sándor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15037.

1 400 HUF
Miksolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15038.

1 200 HUF
Fekete István: Kittenberber Pál élete. Bp., 1962. Móra..Kiadói félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
15039.

800 HUF
9
5 db Gödöllővel és a művészteleppel kapcsolatos könyv.
15040.

1 000 HUF
15041.

1 200 HUF
Nagy Pál: Bolyaiak tere. - Tollvonások aegy város arcképéhez. [Marosvásárhely], 1998., Impress. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Dedikált.
15042.

2 000 HUF
Miroslav Krob: Czech Republic. Prága, 2004, Kvarta. Angol-cseh nyelvű képeskönyv. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
15043.

1 000 HUF
1987 Tatabánya régen és ma. Szerk.: Fürészné Molnár Anikó, Csics Gyula, Oláh Ferenc. Tatabánya, 1987., Komárom Megyei Munkásmozgalmi és Ipartörténeti Múzeum, 20 (táblánként 2 fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. Kiadói papírmappában.
15044.

1 000 HUF
Sebők Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, Élet, 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borítóval.
15045.

800 HUF
Nikolaus Benjamin Richter: Felejthetetlen Szahara. Bp., 1957. Gondolat. KIadói félvászon kötésben.
15046.

800 HUF
Kenedy Géza: Vándorlások Délen, Bp., é.n. Stádium, Merített papírkötésben (előzéklap nélkül)
15047.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF