Books: Travelling, Local History
Number of items: 163
1802376
15601
380
100
Other collectibles
Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből
Debrecen, 1997
1786117
15602
380
Other collectibles
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal.
1952272
15603
380
Other collectibles
Parkerdők Magyarországon. Szerk.: Mészöly Győző. Bp.,1981, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen felső részén sérüléssel.
1952260
15604
380
Other collectibles
1 200 HUF
1952244
15605
380
100
Other collectibles
Szigetközzel kapcsolatos könyvtétel, 2 db:
Meződy Ö. István: Szigetköz. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.+Bárdos Deák Péter: Megsebzett táj. Szigetköz. Bp.,1994, Pelikán. Kiadói kartonált papírkötés.
1989508
15606
380
Other collectibles
Tirol, Natur Kunst Volk Leben - Tiroler Gaststätten.
Innsbruck 1927 Tiroler Landesverkehrsamt, Kiadó vászonkötsés, laza fűzéssel, loose binding.
1 200 HUF
1966209
15607
380
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m