https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 163
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2184487
15024
380
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
cca 1933 Harkány gyógyfürdő. Ismertető füzet. Bp., én., Brit-ny., 8 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2230032
15025
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Péczely Piroska: A keszthelyi Festetics kastély és belső berendezése. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
2189941
15026
380
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szalai Antal: Szállodák, vendéglők, korcsmák, kávéházak, mézeskalácsosok, cukrászok. Összeáll.: Szalai Antal. Jókai Füzetek. 2005. 42. Pápa, 2005., Jókai Mór Városi Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2184374
15027
380
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Prohászka László: Lovas szobrok. A mi Budapestünk. Bp., 1997., Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
2229733
15028
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Lovak, lovasok. Lovas hagyományok, értékek, hungarikumok Veszprém megyében. Szerk.: Dr. Fehér Károly. Bp., 2011., VM Vidékfejlesztési, Képzési és Szaktanácsadási Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
2254111
15029
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2184302
15030
380
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vegyes, Újpesttel kapcsolatos tétel, 3 db:
Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Írta és összeáll.: - -. Bp., 2012., Újpesti Városvédő Egyesület. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.;
Berényi András-Palasik Mária et alii: Újpest. IV. kerület. Budapest városrészei. 4. Bp.,1998, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.;
IV. kerület. Budapest. Városkalauz térképpel. hn., én., Városkalauz. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2185766
15031
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Baedeker, Karl: Die Schweiz. Chamonix. Die Oberitalienischen Seen. Handbuch für Reisende: - -. 39. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopott borítóval, a címlapon a névbejegyzéseket leragasztották.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2185759
15032
380
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 32. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas borítóval, a címlap melletti térkép hiányzik.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2224331
15033
380
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Molnár Gábor: A fehér arany vadonjában. Útikalandok 32. Bp., 1964, Táncsics Könyvkiadó. Második kiadás. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
2 400 HUF
2189355
15034
380
0
600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Joó Tibor: A sajóládi pálos kolostor. Miskolc, 1979. Kiadói papírkötésben 2252777
15035
380
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hollósi Somogyi József: Tengerek és gyarmatok. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói foltos félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment