Books: Travelling, Local History

Number of items: 163

15503.

4 600 HUF
12,43
13,53
Veres László: A Bükk hegység hutatelepülései. Miskolc, 2003., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés.
15504.

4 600 HUF
12,43
13,53
Zsíros Sándor: Felsőzsolca története. Felsőzsolca,(1993),Felsőzsolca Nagyközség Képviselőtestülete. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
15505.

4 600 HUF
12,43
13,53
Tanulmányok a Bódva-völgye múltjából. Szerk.: Bodnár Mónika-Rémiás Tibor. Múzeumi Könyvtár 5. Putnok, 1999., Gömöri Múzeum és Baráti Köre. Kiadói kartonált papírkötés.
15506.

4 600 HUF
12,43
13,53
Kisgyőr. Történelem és néphagyomány. Szerk.: Pap János. Kisgyőr, 2005., Kisgyőr Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
15508.

4 600 HUF
12,43
13,53
Tokaj. Várostörténeti tanulmányok I-II. köt. Szerk.: Bencsik János, Orosz István. Tokaj, 1995., Tokaj Város Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. Megjelent 2500 példányban.
15509.

4 000 HUF
15510.

4 800 HUF
12,97
14,12
15511.

1 000 HUF
15512.

1 000 HUF
Gaál Károly: Aranymadár. A burgenlandi magyar falvak elbeszélőkultúrája. Szombathely, 1988, a Vas megyei Múzeumok Igazgatóságának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, a borítón Borsodi Ferenc, festőművész munkája. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15513.

1 600 HUF
15514.

1 400 HUF
Tornyok és temetők. Magyar írók utazásai a Felvidéken. Összeáll.: Filep Tamás- Gusztáv-Tóth László. Bp., 1999, ISTER Kiadó és Kulturális Szolgáltató Iroda. Luzsicza Árpád rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. Volt levéltári példány.
15515.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF