https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 163

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben újrakötve
15048.

Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben újrakötve

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
8
Sándor Tibor (szerk.): Város és a mozi. Budapesti Negyed. IX. évf. 1. szám. 2001. tavasz. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
15049.

Sándor Tibor (szerk.): Város és a mozi. Budapesti Negyed. IX. évf. 1. szám. 2001. tavasz. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Baráthosi-Balogh Benedek: Japán, a felkelő nap országa. Baráthosi Turáni Könyvei X. Bp., 1930., Szerzői,(Held János-ny.), 160 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval.
15050.

Baráthosi-Balogh Benedek: Japán, a felkelő nap országa. Baráthosi Turáni Könyvei X. Bp., 1930., Szerzői,(Held János-ny.), 160 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Gyócsi László: Vendégváró fenyvesek. Útirajz. Bp., 2002., Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Dedikált.
15051.

Gyócsi László: Vendégváró fenyvesek. Útirajz. Bp., 2002., Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Háztörténetek. A dunántúli németek kulturális jellemzői. Szerk.: Márkusné Vörös Hajnalka- Mészáros Veronika. Veszprém, 2006, a Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15052.

Háztörténetek. A dunántúli németek kulturális jellemzői. Szerk.: Márkusné Vörös Hajnalka- Mészáros Veronika. Veszprém, 2006, a Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
8
Nagy Gyula: Hagyományos földművelés a Vásárhelyi-pusztán. vNéprajzi Közlemények VII. 2. Bp., 1963., Magyar Nemzeti Múzeum-Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Nagy Gyula (1911-1994) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált.
15053.

Nagy Gyula: Hagyományos földművelés a Vásárhelyi-pusztán. vNéprajzi Közlemények VII. 2. Bp., 1963., Magyar Nemzeti Múzeum-Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Nagy Gyula (1911-1994) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
V. Fodor Zsuzsa: Isten áldja a tisztes ipart! Iparosélet Veszprémben a két világháború között. Tanulmáynok a szabó, a vendéglős, a fényképész, a bérautós szakma történetéből. Veszprém, 1989., Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés. Megjelent 900 példányban.
15054.

V. Fodor Zsuzsa: "Isten áldja a tisztes ipart!" Iparosélet Veszprémben a két világháború között. Tanulmáynok a szabó, a vendéglős, a fényképész, a bérautós szakma történetéből. Veszprém, 1989., Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés. Megjelent 900 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Tanulmányok Tolna megye történetéből VII. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1978, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
15055.

Tanulmányok Tolna megye történetéből VII. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1978, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. Megjelent 2000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Utazás Keleten (1881) Őfelsége `Zrínyi` korvettjén. Készítette Greguss György. Reprint. H.n., é.n., Optimum Kiadó. Kiadói műbőr kötésben, védőtokban.
15056.

Utazás Keleten (1881) Őfelsége `Zrínyi` korvettjén. Készítette Greguss György. Reprint. H.n., é.n., Optimum Kiadó. Kiadói műbőr kötésben, védőtokban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n.[cca 1930 után], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t. +1-144 p.+17 (fekete-fehér fotók) t.+145-312 p.+13 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15057.

Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n.[cca 1930 után], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t. +1-144 p.+17 (fekete-fehér fotók) t.+145-312 p.+13 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
5
Újpesti judaikai témájú könyvek, 2 db:   Kadlecovits Géza: Zsidósors. 1944. Újpest. Bp., 2014., Újpest Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Benne az újpesti igazak, és mártírok névsorával.;  Szilágyi-Windt László: Az újpesti zsidóság története. (Másolat.) Kartonált papírkötésben.
15058.

Újpesti judaikai témájú könyvek, 2 db: Kadlecovits Géza: Zsidósors. 1944. Újpest. Bp., 2014., Újpest Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Benne az újpesti igazak, és mártírok névsorával.; Szilágyi-Windt László: Az újpesti zsidóság története. (Másolat.) Kartonált papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I-II-III. kötetek. Szerk.: Bencze Géza, Koroknai Ákos et alii. Bp., 1987, BKV. Egészvászon- és kartonált papírkötésekben.I. kötet gerince sérült. III. kötetben kiálló lapok.
15059.

A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I-II-III. kötetek. Szerk.: Bencze Géza, Koroknai Ákos et alii. Bp., 1987, BKV. Egészvászon- és kartonált papírkötésekben.I. kötet gerince sérült. III. kötetben kiálló lapok.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment