Books: Travelling, Local History

Number of items: 163

15541.

1 800 HUF
15542.

5 000 HUF
15543.

2 000 HUF
15544.

800 HUF
15545.

1 000 HUF
15547.

1 400 HUF
Josef Rabl: Illustrirter führer durch Salzburg das Salzkammergut und Berchtesgadner-land mit besonderer Berücksichtigung der Umbgebungen von Salzburg, Ischl, Berchtesgaden, Der Salzkammergut-seen und des Gebietes der Hohen Tauern. Wien-Pest-Leipzig, 1887., Hartlebens Verlag, 16+275+5 p. Német nyelven. Második kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, két kijáró lappal, hiányos térkép-mellékletekkel (csak 1.), Laczkó Jenő ex libris-szével.
15548.

2 200 HUF
5,95
6,47
Josef Rabl: Illustrirter führer durch Steiermark und Krain mit besonderer Berücksichtigung der Alpengebiete von Obersteiermak und Oberkrain. Wien-Pest-Leipzig, 1885., Hartlebens Verlag, 16+275+5 p. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti képekkel, képtáblákkal, térképekkel (egy kétoldalas, egy szövegközti) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó térkép mellékletekkel, Laczkó Jenő ex libris-szével.
15549.

Josef Rabl: Illustrirter führer durch Steiermark und Krain mit besonderer Berücksichtigung der Alpengebiete von Obersteiermak und Oberkrain. Wien-Pest-Leipzig, 1885., Hartleben's Verlag, 16+275+5 p. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti képekkel, képtáblákkal, térképekkel (egy kétoldalas, egy szövegközti) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó térkép mellékletekkel, Laczkó Jenő ex libris-szével.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ober-Italien mit den Zugengswegen und Florenz. Praktischer Reiseführer. Griebens Reiseführer 78. Berlin, 1912., Albert Goldschmidt, 311+1+12 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Laczkó Jenő mérnök ex libris-szével,(klisé, papír, jelzett, 10x7 cm.)
15550.

1 400 HUF
Duics Pál - Kerék Imre: Sopron. Bp.,1994., Interpress-Adwest. Magyar, angol és német nyelven, színes fotókkal Kiadói kartonált papírkötésben, kopásnyomokkal.
15552.

800 HUF
15553.

4 000 HUF
Dr. Fülöp Lajos: Gyöngyös irodalmi öröksége. Tanulmányok, írói arcképek és pályarajzok. Gyöngyös, 2001, Pallas. Kiadói kartonált papírkötés, foltos. A szerző által dedikált.
15555.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF