Number of items: 260

17575.

800 HUF
17576.

1 000 HUF
17577.

4 400 HUF
11,89
12,94
Bob Thomas: Walt Disney. Egy találékony amerikai. Fordította: Bácskai László, Mészáros Viktor. Bp., 1987, Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.
17578.

800 HUF
17579.

800 HUF
17580.

2 400 HUF
Tar Sándor: Szürke galamb. Bp.,1998,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17581.

3 200 HUF
8,65
9,41
1895 Kis Almanach. IV. évf. Húsz magyar író eredeti meséivel, képekkel. Szerk.: Bródy Sándor. Bp.,1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányzó címlappal, megviselt állapotban.
17582.

1 000 HUF
17583.

1 000 HUF
A világ 1200 legjobb anekdotája. Sajtó alá rendezte: Tali Ferenc Lajos V. rendőrkapitány. Tali Ferenc által DEDIKÁLT! Bp., é.n. Egészvászon kötés, előzéklap és címlap szakadt, javított, a könyv belül is több helyen javított.
17584.

1 600 HUF
17585.

1 000 HUF
17586.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF