Number of items: 260

17563.

3 800 HUF
10,27
11,18
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé dohos.
17564.

1 000 HUF
17565.

1 000 HUF
17566.

2 800 HUF
7,57
8,24
17567.

1 000 HUF
Harminc év 1877-1907. A Budapest jubileumi albuma. Írták a Budapest volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben javított gerinccel, közepes állapotban
17568.

Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben javított gerinccel, közepes állapotban

3 000 HUF
Cseres Tibor: Here-báró, Ember fia és farkasa, Fekete rózsa. Bp., 1982. Szépirodalmi . A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17569.

3 000 HUF
17570.

1 600 HUF
Kaffka Margit összes versei. Bp.,[1943], Franklin. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17571.

2 000 HUF
17572.

3 000 HUF
17573.

6 000 HUF
17574.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF