Number of items: 260

Az egri remete. Tanulmányok Gárdonyi Gézáról halálának tíz éves évfordulója alkalmából. Szerk. Simon Lajos. Bp.,1932, Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság-Dante,193+1 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
17539.

1 000 HUF
Kőrösi Csoma Sándor témájú könyvek 2 db:   Kőrösi Csoma Sándor és tudományos műhelyeink. 1999. Szerk.: Gazda József. Kovászna-Csomakőrös,1999, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.+  Korda István: Nagy út. (Kőrösi Csoma Sándor életregénye.) Bukarest, 1958, Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés.
17540.

1 000 HUF
Heine költemények. Fordította: Császár Imre.; Guy de Maupassant összes versei. Kosztolányi Dezső.; (Egybekötve.) Bp., é.n, Jókai, 115+91 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
17541.

Heine költemények. Fordította: Császár Imre.; Guy de Maupassant összes versei. Kosztolányi Dezső.; (Egybekötve.) Bp., é.n, "Jókai", 115+91 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.

1 200 HUF
17542.

1 600 HUF
17543.

1 200 HUF
17544.

2 800 HUF
7,57
8,24
17545.

2 200 HUF
5,95
6,47
17546.

1 800 HUF
Pachtler G. M.: A humanitás bálványa, vagy a szabadkőművesség pozitív része. II. kötet. Fordította: K. R. Pécs, 1877, Ifj. Madarász Endre, V+471 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, márványozott lapélekkel.
17547.

15 000 HUF
40,54
44,12
17548.

5 000 HUF
17549.

4 800 HUF
12,97
14,12
17550.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF