Number of items: 260

Eötvös József, B(áró): A karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.
18654.

1 600 HUF
18657.

800 HUF
18658.

800 HUF
18659.

800 HUF
18660.

1 000 HUF
Gárdonyi Géza: Aggyisten Biri! A fedőlap a Thália Rt. nyomása. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n., Dante, 209 p. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, sérült, viseltes borítóval, ceruzás névbejegyzéssel, laza fűzéssel, sérült kötéssel. intézményi bélyegzővel. 1894. sorszámú példány.
18664.

800 HUF
18666.

800 HUF
18668.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF