Number of items: 260

17587.

1 000 HUF
Vas Gereben: Egy alispán. I-IV. kötet. Pest, 1865, Emich Gusztáv, 139+130+130+104 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17588.

1 600 HUF
17589.

800 HUF
17590.

800 HUF
17591.

1 000 HUF
Gergely Sándor: Hidat vernek. Bp., 1927, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben.
17592.

800 HUF
Szitnyai Elek: Lélektan és neveléstan. Bp., 1903. Franklin. Egyedi egészvászon kötésben.
17593.

800 HUF
Magyar Szépműves Céh 5 db különböző kötete. Gracza György: Talpra magyar, báró Jósika Miklós: A Mikola ház, Madách: Hétköznapi történet, Báró Kemény Zsigmond: Két boldog. Kesztyűsné: A koldus ifjú. Pécs., 2012. Szukits. Félvászon kötésben.
17594.

3 000 HUF
Az Európai Irodalom Kincsesháza sorozat 5 kötete:   A német irodalom kincsesháza. Szerk.: Keresztury Dezső.; A francia irodalom kincsesháza. Szerk.: Illyés Gyula.; Az olasz irodalom kincsesháza. Szerk.: Ruzicska Pál. A bevezetést írta: Villani Lajos.; Az orosz irodalom kincsesháza. Szerk.: Trócsányi Zoltán.; Az angol irodalom kincsesháza. Szerk.:Halász Gábor.; Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, egészvászon-kötés, és átkötött félvászon-kötés.
17595.

5 000 HUF
Könyv tétel benne szépirodalom, ifjúsági irodalom
17596.

800 HUF
17597.

800 HUF
17598.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF