Number of items: 260

Németh László: Alsóvárosi búcsú I-II. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés.
18518.

1 000 HUF
18519.

2 600 HUF
7,03
7,65
18520.

800 HUF
Kisfaludy Károly versei. Magyar Remekírók. Bp., 1878, Franklin, 240 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a képtábla és az elülső szennylap hiányzik, kissé foltos borítóval.
18521.

1 600 HUF
18522.

2 800 HUF
7,57
8,24
18524.

2 200 HUF
5,95
6,47
18525.

18 000 HUF
48,65
52,94
18528.

3 800 HUF
10,27
11,18
18529.

1 600 HUF
Debreczeny György: Elodázható elégiák. Bp., 1989, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
18530.

800 HUF
Medgyesi Pál: Lelki ábécé. Bp., [1940], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
18531.

800 HUF
18534.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF