Number of items: 260

Vörösmarty Mihály Összes Költeményei II. kötet: Epikai költemények. Bp.,én.,Méhner Vilmos, (Rudnyánszky A-ny.), 515 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17623.

2 200 HUF
5,95
6,47
Hemingway: Az öreg Halász és a tenger. Kondor Béla Illusztrációival. Bp., 1962. Magyar Helikon. Egészvászon kötésben.
17624.

1 000 HUF
Dr. Lónyay Gyula: Magyar nyelv misztériuma. I. kötet. A hét hangra épülő ősnyelv. Bp., 2008, Babylon Ősnyelv Akadémia Alapítvány. Kiadói papírkötés.
17625.

1 000 HUF
17626.

800 HUF
Nemzeti Könyvtár 2 kötete:  Upton Sinclair: Letűnt világ. A szövegrajzokat és a borítólapot Jeges Ernő készítette. Benne: Dr. Kerekesházy József: Trianoni béketárgyalások magyar szemmel. Nemzeti Könyvtár 95. Bp.,1943, Stádium. Kiadói papírkötés.+  Asztalos István: A fekete macska. (Elbeszélések.) Szövegrajzok és a borítólap Littkey György munkája. Benne: Ruttkay György: Egy világhíró magyar festőművész. Nemzeti Könyvtár 134. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés.
17627.

1 200 HUF
17628.

4 000 HUF
17629.

2 000 HUF
Liz and John Soars: New Headway. Elementary Students Book. The third edition. Tankönyv + munkafüzet, kitöltetlen, jó állapotban.
17630.

Liz and John Soars: New Headway. Elementary Student's Book. The third edition. Tankönyv + munkafüzet, kitöltetlen, jó állapotban.

1 000 HUF
Liz and John Soars: New Headway. Pre-Intermediate Students Book. The third edition. Tankönyv + munkafüzet, kitöltetlen, jó állapotban.
17631.

Liz and John Soars: New Headway. Pre-Intermediate Student's Book. The third edition. Tankönyv + munkafüzet, kitöltetlen, jó állapotban.

1 000 HUF
Liz and John Soars: New Headway. Intermediate Students Book. The third edition. Tankönyv + munkafüzet, kitöltetlen, jó állapotban.
17632.

Liz and John Soars: New Headway. Intermediate Student's Book. The third edition. Tankönyv + munkafüzet, kitöltetlen, jó állapotban.

1 000 HUF
Szűcs Géza (szerk.): Példatár I. kötet. Győr, 1934. Evangélium. Történeti és életből vett példák. 488p. Modern, igényes műbőr kötésben,
17633.

800 HUF
2 db könyv - A szépség szíve. Régi kínai esztétikai írások. Bp., 1984, Európa. + Miszkavaihi: A boldogságról. A boldogság könyve. Bp., 1987, Európa. Mindegyik kötet papírkötésben, kissé kopottas állapotban.
17634.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF