Books: Religion

Number of items: 54

Nicolai Caussini Trecensis, E Societate Iesu, De Eloquentia Sacra Et Humana, Libri XVI. Coloniae Agrippinae [Köln], 1634, Ioannis Kinchius, 14 sztl. lev.+800+ 24 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli pergamen-kötés, a címlapon bejegyzésekkel, a borítója megviselt állapotban, foltos, kopott, sérült.
17102.

16 000 HUF
43,24
47,06
17103.

18 000 HUF
48,65
52,94
Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, nyl-kötésben, kísérőtanulmánnyal. Könyvtári példány.volt.
17104.

1 600 HUF
Békés Gellért: Istenkeresés. Pannonhalma, 1991, Szent Gellért Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötés.  A szerző, Békés Gellért (1915-1999) költő, teológus, egyetemi tanár, Pannonhalmi Területi Apátság általános helynökének dedikációjával.
17105.

1 200 HUF
Farkas Mária: Assisi Szent Ferenc az olasz irodalomban és a festészetben. Bp.,1935, Ált. Nyomda. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, pici sérüléssel a gerinccel.
17106.

1 200 HUF
Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. Facsimile kiadás! Bp., 1984, Helikon. Kiadói bordázott gerincű egészműbőr-kötés, fém kapcsokkal és veretekkel, a gerincen kis sérüléssel, folttal, az egyik kapocs laza, kísérőfüzetek és kiadói tok nélkül.
17107.

4 000 HUF
9
17108.

2 000 HUF
17109.

1 200 HUF
Szent Biblia. Fordította: Károli Gáspár. Bp., 1918, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, az utolsó lapon családi bejegyzéssel.
17110.

1 000 HUF
17111.

1 200 HUF
17112.

800 HUF
17113.

26 000 HUF
70,27
76,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF