1 000 HUF
Szent Biblia. Fordította: Károli Gáspár. Bp., 1918, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, az utolsó lapon családi bejegyzéssel.