16 000 HUF
Nicolai Caussini Trecensis, E Societate Iesu, De Eloquentia Sacra Et Humana, Libri XVI. Coloniae Agrippinae [Köln], 1634, Ioannis Kinchius, 14 sztl. lev.+800+ 24 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli pergamen-kötés, a címlapon bejegyzésekkel, a borítója megviselt állapotban, foltos, kopott, sérült.