A biblia felfedezése sorozat 3 kötete (2.,3.,5.): Ószövetség: Mózes, Józsua, A bírák, A királyok. Saul. Dávid. Salamon. A babiloni száműzetés. Bp.,1989-1990, Larousse-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.
Magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes Róm. Katholikus Papság évkönyve és névtára 1904. évre. Szerk.: Egyházi közlöny. Bp.,(1903), Egyházi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. /
Handbook of the 9th Christian Endavour World's Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.
XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis. Bp.,1938, Pallas-ny., 4+80 p. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötés, négy javított lappal, hiányzó térképpel.
Huszár Károly: Es war eine wundervolle Nacht!...Német nyelven, fekete-fehér fotókkal. Bp.,1938, Stephaneum, 32 p. Papírkötésben, az egy lapon szakadással, az egyik lap sarkán hiánnyal.
A keresztyén tökéletességnek és a keresztény erényeknek gyakorlása I-III. kötet. Teljes!. Rodriguez Alfonz J. T. Fordította Jáky Ferencz. Kalocsa, 1874-77, Malatin és Holmeyer érseki könyvnyomdászok betűivel 552p., 531p., 431p., Korabeli, kissé koszos félvászon kötésben. Dombi Márk cisztercita szerzetes, író tulajdonosi névbejegyzésével.
A protestántizmus Magyarországon. Történeti és helyzetrajz. 1. rész: S. Szabó József: A protestántizmus Magyarországon. 2. rész:A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. Szerk.: Dr. Vida Gyula. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.