Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.
(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban.
(Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.
[Rodriguez Alfonz S. J. ]: A keresztény tökéletesség gyakorlása. I-III. kötet. Átdolgozta: Tóth Mika. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája, 639+623+692 p.
Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben kissé foltos lapokkal.
Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárin kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által, jóvá hagyott énekeket egynéhány imádságokkal együtt. Kapható Telegdi K. Lajosnál Debrecenben. Debrecen, 1869, Debrecen Város Könyvnyomdájában, 504 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.
Szepessy Aloiz: Öt esztendőre való nagy böjti szent beszédek mellyeket élő nyelvvel mondott és a lelki tanítók segedelmére kiadott előljáróinak engedelmébűl...
Miskloc, 1828. Nemes Szigethy Mihály Cs. kri. Privilegiált Könyvnyomtató betűivel. 471p. Modern félvászon kötésben.
Dr. Germanus Konstantin: Reformatorok. Történelmi előadások katholikus reformatorok és Luther Márton fölött. Fordította: Dr. Komlóssy Ferenc. Eger, 1884, Érseki-Lyceumi Nyomda, XVI+320 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.
Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, Egyetemi Nyomda-ny., 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Jó állapotban.
Három század a katakombákban. Képek az első keresztények életéből. Bp.,1925, Szent István-Társulat. II., átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kis szakadással a gerincen.
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.