6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
[Rodriguez Alfonz S. J. ]: A keresztény tökéletesség gyakorlása. I-III. kötet. Átdolgozta: Tóth Mika. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája, 639+623+692 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben kissé foltos lapokkal.