Books: History

Number of items: 166

15372.

2 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinccel
15373.

2 000 HUF
1883 Századok. XVII. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 1883, Magyar Történelmi Társulat, 962 p. Modern félvászon kötés. Jó állapotban.
15374.

3 600 HUF
9,73
10,59
15375.

3 800 HUF
10,27
11,18
Vikár Béla: Magyarázatok a Kalevalához Budapest, La Fontaine Társaság kiadása, 1935.. Kiadói papírkötésben
15376.

2 000 HUF
15377.

2 800 HUF
7,57
8,24
Politikai Magyarország. Főszerk.: Szász József. II. kötet. Magyarország története Ferenc császár korától 1910-ig. Bp., 1913, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Szövegközti képekkel és önálló táblákkal illusztrálva. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott félig bőr, félig pergamen díszkötésben, Dörner és Heimberg-kötés, gerincén aranyozott címfelirattal, az első kötéstáblán a Szentkoronás címer stilizált képével, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
15378.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szívós Donát: Magyar vagyok. A borító Márton Lajos munkája. Bp.,1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés. 1922-es 221. sz. Anonymus cserkészcsapat bélyegzőjével.
15379.

3 000 HUF
Murányi Gábor: Volt egyszer egy Magyar Nemzet? - Sajtótörténeti krónika 1989-1991. Dedikált! Bp., 1992. Torony.
15380.

3 000 HUF
Dorothy Harley Eber: Image of justice. Montreal&Kingston-London-Buffalo, 1997, McGill-Queens Univerity Press. Fekete-fehér fotó, angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt, és dedikált./Paperbinding, in English language. Dedicated by the author, Dorothy Harley Eber.
15381.

3 000 HUF
Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékenységének rövid története. Phenjan, 1971. Idegennyelvű Kiadó. Műbőr kötésben. 301p.
15382.

1 600 HUF
Görbedi Miklós: 1020 nap az őrtornyok árnyékában (A tiszalöki hadifogolytábor története) Tiszalök, 1989. Borítón hajtásnyom
15383.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF