Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Bp., é.n. (1941), Magyar Történelmi Társulat. Kiadó félvászon kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Besennyei György: Hunyadi. A szerző Székely Miklós Kúriai bíró számára szóló dedikálásával!
A munkát sajtó alá rendezték és a bevezető tanulmányokat írták: Hegedüs Géza, Rónai Mihály András, Szalai Sándor, Vázsonyi Sándor. Bp., (1929. Neuwald Illés utódai). XXII, 63 p. Nyomatott az V. ker. Állami Berzsenyi Dániel...Reálgimnázium 1928-1929. évi VII. osztályának költségével 1000 számozott példányban. Ez 635. számú, kézzel számozott példány.
Fűzve, kiadói, illusztrált (Vázsonyi Sándor) papírborítóban, rajta kis hiánnyal.
Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák. Vádirat Babós József, Dominich Vilmos és hadbíró-pribékjeik ellen. Részletek a különböző ellenállási mozgalmakból.(Magyar Golgota.) Bp.,(1945), (Müller Károly Könyvkiadóvállalat), (Légrády-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopott borítóval.