Books: History

Number of items: 166

15360.

2 800 HUF
7,57
8,24
15361.

8 500 HUF
22,97
15362.

2 200 HUF
5,95
6,47
15363.

2 200 HUF
5,95
6,47
15364.

2 600 HUF
7,03
7,65
15365.

3 600 HUF
9,73
10,59
15366.

2 600 HUF
7,03
7,65
Strabón: Geógraphika. Bp., 1975. Gondolat. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
15367.

1 600 HUF
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, szakadozott, javított papír védőborítóval, de belül jó állapotban.
15368.

2 800 HUF
7,57
8,24
Csejkey Ernő: Magyarország az új világ küszöbén. Politikai és közgazdasági tanulmány. Bp.,1946, Körmendy. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15369.

1 600 HUF
Tomisa Ilona (szerk.): Visitatio Canonica - Az Esztergomi Főegyházmegye Barsi Főesperességének egyházlátogatási jegyzőkönyvei 1647-1674. Bp., 1992.  MTA Néprajzi Kutatóintézet,
15370.

1 400 HUF
Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, + Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben II. ; III.
15371.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF