Books: History

Number of items: 166

15324.

5 000 HUF
Tinódi Sebestyén: Cronica. Kolozsvár, 1554. Facsimile kiadás tanulmánnyal. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű egészbőr-kötésben. Szép állapotban. Könyvtári példány volt.
15325.

3 000 HUF
15326.

3 000 HUF
15327.

4 000 HUF
15328.

3 000 HUF
15329.

3 000 HUF
Gróf Zichy Ladomér: A tatárjárás Magyarországon. Veszprémvármegye multja 2. Pécs, 1934, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., 111 p. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.
15330.

3 000 HUF
Roger Manvell-Heinrich Fraenkel: Göring. Fordította: Dr. Molnár György. Pécs,2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15331.

3 000 HUF
Ókori Lexikon I-IV. Szerk.: Dr. Pecz Vilmos. Tudománytár. Bp., 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. 1902 és 1904. évi kiadás hasonmás kiadása.
15332.

5 000 HUF
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája I. kötet (A-J). Bp.,1990, Natura. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15333.

2 600 HUF
7,03
7,65
15334.

8 000 HUF
15335.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF