Number of items: 566

Nadányi Zoltán: Furcsa vendég. Versek. Bp.,1921, Dick Manó, (Jókai Nyomda Rt.-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel. A borító Végh Gusztáv munkája.
16429.

1 600 HUF
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, borítóval, foltos lapokkal.
16430.

1 000 HUF
Európai műhely. Az Egyetemi Nyomda kis tanulmányai sorozat 4 kötete:  Karl Mannheim: A jelenkori szociológia feladatai. Fordította Zoltán József.  Martin Heidegger: Mi a metafizika? Fordította Zoltán József.  Prohászka Lajos: Történet és kultúra.  Baránszky-Jób László: A modern ízlés.  Bp.,1945-1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
16431.

3 000 HUF
Benke László: Halálig szomjazom. Bp.,2001, Hét Krajcár Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16432.

1 800 HUF
F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Dictionnaire Suédois-Francais. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söners Förlag. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, francia és svéd nyelven. Gombocz Zoltán (1877-1935) névbejegyzésével, dátumozva (1904.) / Linen-binding, in French and Swedish language.
16433.

2 000 HUF
Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. (Bp. 1940.) Szerző. 198 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban
16434.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szalatnai Rezső: Juhász Gyula hatszáz napja. Bp., 1962, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szerző által dedikált!
16435.

1 800 HUF
16436.

1 000 HUF
Füzesné Hudák Julianna: Kner Nyomdaipari Múzeum. Gyomaendrőd, 1997, Kner. Kiadói papírkötés.
16437.

1 000 HUF
Gumbrecht, Hans Ulrich: 1926. Élet az idő peremén. Bp.m 2014, Kijárat Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16438.

2 800 HUF
7,57
8,24
16439.

1 600 HUF
16440.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF