Number of items: 566

Vegyes könyv tétel, összesen 4 db: Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Tóth Ede válogatott munkái, Herczeg Ferenc: A Lánszky-motor, Magyar írómesterek: Tanulmányok írták a Petőfi Társaság tagjai.
16405.

1 600 HUF
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza fűzéssel.
16406.

1 200 HUF
Remekírók Képes Könyvtára 2 kötet:  Moliére remekei I. kötet Kisfaludy Sándor összes költeményei II. kötet. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés és Gottermayer-kötés, a Moliére címkép előtt a hártyapapíron gyerekrajz, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.
16407.

800 HUF
16408.

1 000 HUF
16409.

1 000 HUF
16410.

2 000 HUF
16411.

1 200 HUF
Magyar Irodalom Jelesei sorozat 15 kötete. Bp.,1931-1939,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó, többnyire kissé kopottas állapotban, az első lapokon kis hiányokkal.
16412.

1 000 HUF
16413.

2 000 HUF
Pásztor Béla - Weöres Sándor: Holdaskönyv. Gaál József rajzaival. 2004, Arcus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, 600/442. számozott példány, jó állapotban.
16414.

2 000 HUF
16415.

1 600 HUF
16416.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF