Number of items: 566

Weöres Sándor 70. születésnapjára. Szerk.: Szederkényi Ervin. Pécs, 1983, Szikra. Marsall László (1933-2013) dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
16417.

2 400 HUF
Tabéry Géza: A csucsai kastély. Nagyatád. é. n. Erdélyi Egyetemes Könyvtár. Kiadói félvászon kötésben.
16418.

1 400 HUF
Cseh Tamás. Bérczes László beszélgetőkönyve. Bp., 2014, Palatinus. Papírkötésben, jó állapotban.
16419.

2 000 HUF
Oborni Teréz-Tompos Lilla-Bencsik Gábor: A régi Erdély népeinek képeskönyve. Kéziratos viseletkódex az Apafiak korából. Bp., Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
16420.

2 600 HUF
7,03
7,65
Michaux, Henri: Eredetmesék. Gaál József rajzaival. Fordította: Juhász Katalin. Bp., 2007, Arcus-Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/290) a rajzoló által aláírt példány.
16421.

3 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Beszterce ostroma. Bp., é. n., Révai Testvérek. Kiadói (Gottermayer) egészvászon kötésben.
16422.

800 HUF
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Budapest, 1916., Bíró Miklós kiadása. Kiadói illusztrált (Földes) papírkötés, intézményi bélyegzővel.
16423.

2 000 HUF
Ifj. Korsós Antal: Politikus jogászok. Bp.,2005, Helikon. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikálva Demszky Gábor politikusnak, volt budapesti főpolgármesternek.
16424.

2 400 HUF
Szinnyei Ferenc: Novella- és regényirodalmunk az abszolutizmus korának elején I-II. Bp., 1929, MTA. Félvászon kötés, jó állapotban.
16425.

2 600 HUF
7,03
7,65
Ballenegger Róbert: A termőföld hibái. Bp., 1933, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Népszerű természettudományi könyvtár 14.). Sérült papírkötésben.
16426.

1 000 HUF
Csongrády Béla: Remény a csillag. Fejezetek a Nógrád megyei Madách-kultusz legújabbkori történetéből (1964-1999). h. n., 1999, Mikszáth Kiadó. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
16427.

Csongrády Béla: "Remény a csillag". Fejezetek a Nógrád megyei Madách-kultusz legújabbkori történetéből (1964-1999). h. n., 1999, Mikszáth Kiadó. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.

1 800 HUF
Karinthy Frigyes: Kacsalábon forgó kastély. Mese-paródia a magyar humoristákról és színházakról. Tréfás-könyvek 8. Bp., 1920, Kultura. Első kiadás. Átkötött modern kartonált papírkötés, az eredeti elülső kötéstáblát az átkötéskor felhasználták, jó állapotban.
16428.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF