Number of items: 566

Borsy Károly: A pécsi nyomdászat kezdetei. Bp.,1973, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16321.

900 HUF
2,43
2,65
Kultura és Tudomány sorozat 3 kötete. Kant-breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval. Első kiadás. Wilhelm Bölsche: A természettudomány fejlődésének története. I-II. Fordította Schöpflin Aladár. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés. Első kiadás.
16322.

800 HUF
Abony Árpád: Novellái. I-II. kötet. (Egy kötetben.) Bp.,1894, Athenaeum. Jeles Elbeszélők Kincsestára. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés.
16323.

1 000 HUF
16324.

2 600 HUF
7,03
7,65
16325.

1 600 HUF
16326.

50 000 HUF
135,14
147,06
Pogány Gergely szerk.: Világkönyvtár sorozat. Bp., 1910-1912 Révai. 12 kötet a sorozatból. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
16327.

5 000 HUF
Meyers Großes Konversations-Lexikon 1-23. kötet. Leipzig-Wien, 1907-1912, Bibliographisches Institut. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval és sérült gerinccel, a II. kötet sérült, német nyelven./ Half-leather-binding, with gilded spine, with worn cover, and damaged spine, the II. volumes cover damaged, in German language.
16328.

16 000 HUF
43,24
47,06
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, gyűrött borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, foltos címoldallal, laza fűzéssel.
16329.

1 400 HUF
Rajty Tivadar, dr.: Az irodaüzem racionalizálása I-II-III. Bp., 1943, Gergely R. Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, ceruzás firkákkal.
16330.

1 600 HUF
Kolibri könyvek sorozat 14 kötete: Madarak 1-3. kötet, Gombák, Gombák 2. kötet, Dísznövények, Díszmadarak, Állatkerti madarak, Trópusi orchideák, Háziállatok, Egyszervolt állatok, Vízinövények, Gyümölcsök, Motorkerékpárok. Bp.,1972-1991, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
16331.

3 000 HUF
Magyar Hírmondó sorozat 3 kötete:   Höhnel Lajos: Teleki Sámuel gróf felfedező útja Kelet-Afrika egyenlítői vidékein 1887-1888-ban. I-II. kötet.  Magyar Erato. Válogatta és sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta Réz Pál. Gyulai Líviusz illusztrációival. Bp., 1984-1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben.
16332.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF