Number of items: 566

Első ének. Rónai Mihály András versei. Fametszetekkel díszítette Reiter László. 2006, hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16441.

1 000 HUF
16442.

2 600 HUF
7,03
7,65
Balaskó Jenő: Mosolyrapszódia. Közéleti írások 1990-1994. Bp., 1994, Kráter. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
16443.

1 200 HUF
Halmai Attila - Halmai Géza: Modellvasutak elektronikus vezérlése. Bp., 1972, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16444.

2 000 HUF
16445.

1 800 HUF
Wass Albert: Csaba. Bp.,1940,Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
16446.

1 000 HUF
16447.

1 600 HUF
16448.

5 000 HUF
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete. Nemzeti Kiadás. XCVIII,XCIX. kötetek: Költemények I-II. kötet. Bp.,1907, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a II. kötet gerince kissé sérült, egyébként jó állapotban.
16449.

3 600 HUF
9,73
10,59
Jókai Mór összes művei sorozat 6 kötete. Nemzeti kiadás. XLIX.,L.,LXIX.,LVIII.,LXXXVIII., XCV. kötetek. Virradóra.+Föld felett és víz alatt. A véres kenyér. A szegénység útja.+Targallyak.+Még egy csokrot.+Sárga Rózsa. A kráó.+ Levente.+ Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete: IV. kötet: Emlékeimből. Összesen 7 kötet. Bp.,1896-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-sorozatkötés, Gottermayer-kötés, változó, többnyire kissé kopottas állapotban, két gerincen kis sérülésekkel
16450.

12 000 HUF
32,43
35,29
Jókai Mór összes művei sorozat 4 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV.,LXI.,LXXXV.+ Az élet komédiásai I-II. kötet.+Megtörtént regék.+ Nincsen ördög. A Magláy család.+A ki holta után áll bosszút. Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete. I. kötet: Van még új a nap alatt.  Összesen 5 kötet. Bp.,1907-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, többnyire megviselt állapotban, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
16451.

3 600 HUF
9,73
10,59
16452.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF