Number of items: 566

Vacláv Koval: Peti, én meg az atomok. Fordította Tóth Tibor. D.Foll illusztrációival. Bp.,1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16633.

1 000 HUF
B. Pápa Relli: Ferkó. F. Györffy Anna rajzaival. Bp.,1959,Móra. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, a borító kopottas, a kihajtható figura feje kissé sérült.
16634.

1 600 HUF
Ijf. Pataki Mihály: Az eltévedt bárányka. Bp., (1941), Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
16635.

1 000 HUF
Altay Margit: Gézengúz. Ifjúsági elbeszélés. Bp., é.n.,Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti illusztrációkkal.
16636.

1 200 HUF
16637.

1 600 HUF
16638.

2 000 HUF
Szántó Dénes: Csigabusz és más mesék. Jaschlik Álmos rajzaival. (Bp.,1933,)Káldor Könyvkiadó-Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, rossz, széteső állapotban.
16639.

4 200 HUF
11,35
12,35
16640.

4 000 HUF
16641.

3 600 HUF
9,73
10,59
16642.

2 600 HUF
7,03
7,65
16643.

2 600 HUF
7,03
7,65
16644.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF