Number of items: 566

16657.

6 000 HUF
Szász Károly: Cziprus. Versek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, a borítón belül amatőr javítás nyomaival.
16658.

1 600 HUF
16659.

2 000 HUF
16660.

1 800 HUF
16661.

5 000 HUF
16662.

3 000 HUF
16663.

1 800 HUF
Mándy Iván: Csutak a színre lép. Réber László rajzaival. Bp., 1957, Móra. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 6000 példány.
16664.

2 600 HUF
7,03
7,65
16665.

1 600 HUF
16666.

800 HUF
16667.

1 200 HUF
16668.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF