Number of items: 566

16381.

1 600 HUF
A legújabb Oskar vőfélykönyv. Szerk.: Károssy Csaba Ákos. Dozmat, 2008, Oskar Kiadó.. Műbőr kötésben, jó állapotban.
16382.

1 000 HUF
Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása, hogyan lehet a lottójátékot okosan folyvásti megnyerhetésre szorítani. Bp., én.,Szerencsejáték Rt.-Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói műbőr-kötés. Reprint.
16383.

2 600 HUF
7,03
7,65
Fligende Blätter 1880-1881-es bekötött évfolyama sok vidám rajzjelenettel
16384.

1 000 HUF
Kurt Vonnegut: Az ötös számú vágóhíd. Olcsó Könyvtár. Bp.,1980, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, gyűrött borítóval, de belül jó állapotban.
16385.

800 HUF
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. Fordította Győry Loránd. Bp.,[1895], Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat, (Globus-ny.)104+8 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, 16-17. oldalnál laza, kissé sérült fűzéssel.
16386.

1 000 HUF
16387.

16 000 HUF
43,24
47,06
Dr. Teronovszky Ferenc: Nemzetközi menedzsment európai szemmel. Bp., 2004, Szókratész Külgazdasági Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16388.

800 HUF
Benedek Elek: Rügyfakadás. Elbeszélések fiatal leányoknak. Ifjúsági könyvek. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé viseltes borítóval, néhol kissé foltos lapokkal.
16389.

800 HUF
Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei II. kötet. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel.
16390.

1 000 HUF
Kellér Andor: A titkos lakó. Bp., 1962, Magvető. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált.
16391.

1 200 HUF
16392.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF