Books: Other rarities Number of items: 566
1698095
16285
311
Other collectibles
Magunkfajták. Morvai Krisztinával beszélget Kovács Zsolt. Bp.,2008, Kairosz. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
1700290
16286
311
Other collectibles
Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,2009, Széphalom Könyvműhely. Huszonegyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által dedikált.
1 600 HUF
1697915
16287
311
Other collectibles
Banánosládányi felerészt régi, felerészt modern könyveket tartalmazó tétel
1 000 HUF
1701780
16288
311
Other collectibles
Borbándi Gyula: Nyugati magyar irodalmi lexikon és bibliográfia. Bp., 1992, Hitel. Kiadói egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.
1 400 HUF
1702874
16289
311
Other collectibles
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, egy kijáró lappal, kopott borítóval.
1 000 HUF
1702888
16290
311
Other collectibles
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral.) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel.
1 200 HUF
1701655
16291
311
Other collectibles
Dr. Somogyi István: Hartensteintől Funchalig. Egy királydráma története hiteles adatok nyomán. Bp., 1936, Szerzői kiadás, (Ifj. Kellner Ernő-ny.) Átkötött félvászon-kötés, foltos borítóval.
3 000 HUF
1636206
16292
311
Other collectibles
Myriam Harry: Jeruzsálem meghódítása I-II. kötet. Fordította: Sebestyén Károlyné. Otthon könyvtára. Bp.,1908, Phönix, (Jókai Könyvnyomda-ny.) Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg Műintézete-kötése, kissé kopott borítóval, gerinccel.
1 600 HUF
1704091
16293
311
Other collectibles
1 200 HUF
1702539
16294
311
Other collectibles
Tasnádi-Kubacska András: Báró Nopcsa Ferenc kalandos élete. Bp., Franklin. Egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
1 000 HUF
1702714
16295
311
Other collectibles
Jósika Miklós: A könnyelműek, Az élet útjai. Bp., 1911, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
1 000 HUF
1701748
16296
311
Other collectibles
Batsányi János poétai munkáji. (Bp., 1980, Akadémiai-Helikon.) Kiadói nyl-kötés, kopottas gerinccel. Reprint kiadás.
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035