Number of items: 566

16189.

3 600 HUF
9,73
10,59
Ovidius, Naso P(ublius) : A szerelem művészete. (Ars amatoria) Latin eredetiből ford. Gáspár Endre. Számozott példány. Bécs, (192?) Fischer (Köstlbauer ny.) 95 l. Egészoldalas illusztrációkkal. Félvászon kötésben. Számozott (9/500) példány, könyvárusi forgalomba nem került.
16190.

4 000 HUF
Heidenstam, Verner von: Endymion Regény Damaskusról. Ford.: Leffler Béla. Gyoma, 1918, Kner. címlapkép, 205 p., 1 sztl. lev. Kiadói ill. (Divéky József) papírkötésben. Szép állapotban.
16191.

3 000 HUF
16192.

6 000 HUF
Vörösmarty Mihály összes költői művei I-II. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 734+751+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, a II. kötet hátsó szennylapja hiányzik, az I. kötet tartalomjegyzékében bejelölésekkel.
16193.

4 200 HUF
11,35
12,35
16194.

4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Igaz történetek. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1896, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, jó állapotban.
16195.

4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Beszterce Ostroma. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat 2. Bp.,én.(1901), Révai,(Légrády-Testvérek, Bp.), 291 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, névbélyegzővel, jó állapotban.
16196.

4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp.,1891, Révai,(Pallas, Bp.),224 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapélekkel, névbélyegzővel, jó állapotban.
16197.

3 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Mikor a mécses már csak pislog. Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,1906, Révai,(Légrády-Testvérek, Bp.),316+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, névbélyegzővel, jó állapotban.
16198.

4 000 HUF
16199.

5 000 HUF
16200.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF