Number of items: 566

Hevesi Sándor: Az igazi Shakespeare és egyéb kérdések. Bp., 1919 [1920], Táltos. Papírkötésben, jó állapotban.
16357.

1 200 HUF
Tihanyi Péter: Harcok. Bp., 2001, Új Spirit Kft. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16358.

3 000 HUF
Ballai László: A szabadság rabja. Ráby Mátyás emlékezetének regénye. Bp., 2017, Hungarovox. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
16359.

2 000 HUF
Szávai Géza: Kivégzősdi. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Pont Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16360.

1 000 HUF
De Sade Márki két könyve:  Justine avagy az erény meghurcoltatása. Fordította és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés. Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés.
16361.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db: Dr. Schöner Ferenc: II. Rákóczi Ferenc. Magyar Ifjúság Könyvtára 9-11. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Benedek Elek: Zrinyi a költő és hadvezér. Thököly Imre. Bp.,1906, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval,a címoldal és az első oldal kijár, intézményi bélyegzővel. Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Sebők Imre rajzaival, Bp.,é.n., Forrás. Kissé kopottas kiadói félvászon-kötés, szakadozott, ragasztott, hiányos kiadói papírkötésben. Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. A címlapot és a képeket rajzolták Fogassy Ödön és Sztrokay Mária. Szeged, 1930, Széchényi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, foltos.
16362.

1 000 HUF
16363.

2 000 HUF
Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db:  Liszt Ferenc életének regénye. Bp., 1979, Zeneműkiadó. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.  Passuth László: A mantuai herceg muzsikusa. Bp., 1957, Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés. Franz Werfel: Verdi. Bp., 1979, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ambrózy Ágoston: Borostyán. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16364.

800 HUF
16365.

16 000 HUF
43,24
47,06
Vegyes könyvtétel, 10 db: különféle témákban, közte a szemtől szemben sorozat 3 kötetével (Max Ernst, Medgyessy Ferenc, Kandinszkij). Különféle kiadásokban. Változó állapotban.
16366.

900 HUF
2,43
2,65
Betűmintakönyv I-II. kötet. Compugraphic. Bp.,én.,Athenaeum, 440+408 p. Kiadói egészvászon-kötés. Három kötetben teljes.
16367.

1 600 HUF
Weil, Gustav: Tausend und eine Nacht. Arabische Erzählungen. 1-2. köt. Berlin, é. n., Knaur. A két kötet egybekötve, kopott, díszes vászonkötésben.
16368.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF