Number of items: 566

Mesemalom. Összeállította: Dr. Molnár Éva. A fedelet és a rajzokat Gábor Éva készítette. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16549.

1 200 HUF
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban. kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel a 32-33. oldalaknál. A szerző által dedikált!
16550.

2 800 HUF
7,57
8,24
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, hiányzó hátsó szennylappal.
16551.

1 800 HUF
Stefan Zweig: Verlaine. Fordította: Bálint Lajos. Verlaine válogatott versei. Összeállította: Vas István. Fordították: Ady Endre, Babits Mihály, Szabó Lőrinc, Tóth Árpád és mások. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal, és előzéklapokkal.
16552.

2 600 HUF
7,03
7,65
16553.

2 000 HUF
Simonyi Zsigmond: Jó magyarság. A magyar írásmód szabályai, szójegyzékkel. Iskolai segédkönyvek 1. Szentgotthárd,é.n., Wellisch Béla. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas borítóval, ragasztott gerinccel, de belül jó állapotban.
16554.

1 600 HUF
16555.

1 000 HUF
Az Érdekes Újság Dekameronja 3. kötet. Szerk.: Kabos Ede. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, szakadt elülső szennylappal.
16556.

1 000 HUF
16557.

1 000 HUF
16558.

16 000 HUF
43,24
47,06
16559.

5 000 HUF
16560.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF