Number of items: 566

16525.

4 600 HUF
12,43
13,53
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai III. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkka, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban
16526.

1 000 HUF
Egy láda vegyes könyv, nagyrészt történelem, ismeretterjesztés témakörben
16527.

1 000 HUF
16528.

3 000 HUF
16529.

3 000 HUF
16530.

6 000 HUF
A mai világ képe I-IV. kötet. Szerk.: Kornis Gyula, Gratz Gusztáv, Hegedüs Loránt, Schimanek Emil.  I. kötet: Szellemi élet, II. kötet: Politikai élet, III. kötet: Gazdasági élet, IV. kötet: Természettudomány és technika. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a I-III. kötetek gerincei a felső részeken kissé sérültek, a gerincek és a könyv sarkai kissé kopottak.
16531.

12 000 HUF
32,43
35,29
16532.

2 000 HUF
Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891, Ráth Mór. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kopottas borítóval.
16533.

2 600 HUF
7,03
7,65
16534.

1 200 HUF
16535.

1 600 HUF
16536.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF