Number of items: 566

Kosztolányi Dezső: Őszi koncert. Kártya. Magyar Költők III. kötet. Modern Könyvtár 54. Bp., 1911, Politzer Zsigmond és Fia, 29+3 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
16237.

2 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Mécs. Tevan-könyvtár 34-35. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé hiányos borítószéllel, kissé sérült gerinccel.
16238.

2 000 HUF
16239.

2 200 HUF
5,95
6,47
16240.

2 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Ember és világ. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei VI. kötet. Bp.,(1942), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső előzéklap hiányzik.
16241.

1 200 HUF
Karinthy Frigyes: Görbe tükör. Bp.,1912, Athenaeum, 287 p. Első kiadás. Átkötött modern félvászon-kötés, jó állapotban.
16242.

3 000 HUF
Karinthy Frigyes: Krisztus vagy Barabbás (Háború és béke.) A borító Biró Mihály munkája. Bp.,(1918), Dick Manó. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, a borító szakadozott, az első kötéstábla elvált a gerinctől, a fűzése laza,
16243.

2 200 HUF
5,95
6,47
Karinthy Frigyes: Így láttátok ti. A háborús irodalom karrikatúrája. A borító Biró Mihály munkája. Bp.,1917, Dick Manó. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
16244.

3 000 HUF
Karinthy Frigyes: Ballada a néma férfiakról. Modern könyvtár. Bp.,(1912), Athenaeum, 30+1 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
16245.

2 000 HUF
Karinthy Frigyes: Kötéltánc. Bp., 1923, Dick Manó. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, a 180-181. oldalak kissé foltosak, az utolsó,192. oldal szakadt, sérült.
16246.

2 200 HUF
5,95
6,47
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., (1936),Athenaeum, 239+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott aranyozással, jó állapotban.
16247.

2 200 HUF
5,95
6,47
Karinthy Frigyes: A repülő ember. Wittmann Viktor emléke. Bp.,(1915), Athenaeum, 1 t.+47 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
16248.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF