Number of items: 298

Vegyes könyvtétel, spanyol nyelv és szótár témában, 3 db:  Dorogman György: Spanyol-magyar kéziszótár. Diccionario Espanol-Húngaro. Szeged,2002, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban.  Duden-Oxford magyar-spanyol, spanyol-magyar képes szótár. Bp., 1997, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban. Lengua Espanola - Intermedio. Madrid, 2001, SM Dictionarios. Kiadói nylon-kötés, spanyol nyelven. Jó állapotban.
15718.

3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, lexikonok, 3 db:  Laczkó Krisztina, Mártonfi Attila: Helyesírás. Bp., 2004, Osiris. Magyar Nyelv Kézikönyvtára. Kiadói kartonált papírkötés. Tolcsvai Nagy Gábor: Idegen szavak szótára. Bp., 2007, Oriris. Kiadói kartonált papírkötés. Gyurgyák János: Rövidítés-szótár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés.
15719.

3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:  Quintus Horatius Flaccus összes versei. Bp., 1961, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, latin és magyar nyelven.  Xenophón: Kürosz nevelkedése. Anabázis. Bibliotheca Classica. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Miccoló Machiavelli: Il Principe. Milano, 1950, Rizzoli. Kiadói papírkötés, olasz nyelven.  Die Vorsokratiker I-II. Milesier, Pythagoreer, Xenophanes, Heraklit, Parmenides. Stuttgart, 1999, Reclam. Kiadói papírkötés, görög és német nyelven. Aristoteles: Poetik. Leipzig, 1979, Reclam. Kiadói papírkötés, görög és német nyelven.
15720.

1 600 HUF
Vegyes könyvtétel, kb. 35 db, különféle témákban, különféle kiadásokban, változó állapotban.
15721.

1 000 HUF
15722.

4 000 HUF
Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban I-III kötet. Magyar Királyok és hősök arcképcsarnoka. Bp.,1994, Kassák. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15723.

1 600 HUF
16
Vegyes könyvtétel,8 kötet a Milliók könyve sorozatból,2 kötet a Színes Regénytár sorozatból, 1 kötet a Szivárvány, Nemzeti Könyvtár, Világváros regények sorozatokból, 13 db, különféle kiadásban, változó, többnyire kissé viseltes, szakadozott, foltos állapotban.
15724.

2 000 HUF
A királyné albuma. Írták: magyar nők. Kiadta az előkelő világ szerkesztősége. Bp., 1900, Károlyi György Kő és Könyvnyomdája. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
15725.

A királyné albuma. Írták: magyar nők. Kiadta az "előkelő világ" szerkesztősége. Bp., 1900, Károlyi György Kő és Könyvnyomdája. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.

4 000 HUF
Parlament. Makettkivágó. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben, kissé kopottas borítóval.
15726.

2 000 HUF
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A Zenetanárok Orsz. Egylete zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15727.

3 600 HUF
9,73
10,59
Greguss Ágost Tanulmányai I. kötet: Beszédek-Széptani cikkek. Pest, 1872, Ráth Mór. Átköttöt kopottas félvászon-kötés.
15728.

1 000 HUF
15729.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF