Number of items: 298

Szabó Dezső: A magyar jövő alapproblémái. (II.) A visszatér szökevény. Mai jegyzetek. Szabó Dezső Ujabb Művei 46. Bp., 1939, Ludas Mátyás. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
15730.

1 000 HUF
Szabó Dezső: Treuga Dei: A nemzeti egység fogalma, határai, feltételei. A Philadelphia ablakában. Az élet értelme. Életeim. Mai jegyzetek. Szabó Dezső Füzetek 11. Bp., 1935, Ludas Mátyás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15731.

1 000 HUF
Kozma Andor: Humoros históriák. Athenaeum olvasótára. Bp., 1896, Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
15732.

1 000 HUF
Hatvany Lajos: A vén korcsmáros és fia, a kontár. Uj modern könyvtár 8-9. szám. (Pesti Téglák Krónikája.) Bécs, 1922, Uj Modern Könyvtár. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15733.

1 200 HUF
Kiefer Ádám: Boldogasszony fája. Legenda. Illusztrálta Márton Lajos. Bp., 1932, Szerző. DEDIKÁLT! Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15734.

2 000 HUF
Helm Kelmentina: Futri Kata. Fordította Kanya Emilia. Bp., 1875, Franklin. Korabeli félvászon-kötés, kijáró lapokkal.
15735.

1 200 HUF
Tersánszky J. Jenő: Az átok. A szövegrajzok, és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár 72. szám. Bp., é.n., Stádium Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos címlappal, kissé viseltes borítóval.
15736.

800 HUF
Meebold Alfréd: Bevezetés Dr. Steiner Rudolf antropozófiájában. Meebold Alfréd 6 előadása. Kézirat gyanánt. [Bp., 1937, Vörösváry.] Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel.
15737.

1 200 HUF
15738.

2 800 HUF
7,57
8,24
Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev., jegyz.: Csázár Elemér. Bp., 1905, Lampel. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15739.

1 000 HUF
Tower Vilmos: Kihez menjek feleségül? Bp., 1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés.
15740.

1 200 HUF
15741.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF