https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 298

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bóta Gábor, Gervai András, Szigethy Gábor: Kállai. Bp., é.n., Budapest-Print. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15958.

Bóta Gábor, Gervai András, Szigethy Gábor: Kállai. Bp., é.n., Budapest-Print. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Sós Endre-dr. Szinetár Ernő: Mi vár a nőre az uj középkorban? Két előadás. Budapest, , Periszkóp Kiadás, 32 p. Kiadói fűzött papírkötés. Ajándékozási sorokkal. Felvágatlan példány.
15959.

Sós Endre-dr. Szinetár Ernő: Mi vár a nőre az uj középkorban? Két előadás. Budapest, , Periszkóp Kiadás, 32 p. Kiadói fűzött papírkötés. Ajándékozási sorokkal. Felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Elizabeth Barrett Browning: Portugál Szonettek. Máté József fordítása. Budapest, 1936, Pantheon-Kiadás, Kner-nyomda, 2+44+1+11 p.+1 t. Kiadói tűzött papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítótval, sérült kötéssel. Készült 500 példányban.
15960.

Elizabeth Barrett Browning: Portugál Szonettek. Máté József fordítása. Budapest, 1936, Pantheon-Kiadás, Kner-nyomda, 2+44+1+11 p.+1 t. Kiadói tűzött papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítótval, sérült kötéssel. Készült 500 példányban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Csiky Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. Második kiadás. Budapest, 1879, Tettey Nándor és társa, 132 p. Kiadói papírkötésben, az előzéklapon ceruzás firkával, de alapvetően jó állapotban.
15961.

Csiky Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. Második kiadás. Budapest, 1879, Tettey Nándor és társa, 132 p. Kiadói papírkötésben, az előzéklapon ceruzás firkával, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Krúdy Gyula: Az álmok hőse. Bp., 1906, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban. Első kiadás.
15962.

Krúdy Gyula: Az álmok hőse. Bp., 1906, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Dr. Lustig Géza: Misztikusok, költők és gondolkodók I. 1. Dante és Beatrice. 2. Giordano Bruno halálának jelentősége. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói viseltes papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
15963.

Dr. Lustig Géza: Misztikusok, költők és gondolkodók I. 1. Dante és Beatrice. 2. Giordano Bruno halálának jelentősége. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói viseltes papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.
15964.

Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Márai Sándor: Csutora. Bp., é.n., Révai, 211 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
15965.

Márai Sándor: Csutora. Bp., é.n., Révai, 211 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Gugi Sándor rajzaival. Bp., 1957, Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15966.

Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Gugi Sándor rajzaival. Bp., 1957, Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Blaskó Mária: Multvári leányok. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói foltos, kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
15967.

Blaskó Mária: Multvári leányok. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói foltos, kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment