Number of items: 298

15706.

2 600 HUF
7,03
7,65
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval.
15707.

2 600 HUF
7,03
7,65
15708.

5 000 HUF
15709.

8 000 HUF
Terjék József: Tibeti-magyar szótár. Keleti nyelvek kincsestára. Bp., 1988, Kőrösi Csoma Társaság - Keleti Nyelvek Kollégiuma. Kiadói papírkötésben.
15710.

800 HUF
9
Hermann Menge: Lehrbuch der lateinischen Syntax und Semantik. Darmstadt 2000, Wissenschaftliche Buchgesellschaft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német és latin nyelven. Jó állapotban./Linen-binding, in paper cover, in German and Latin language.
15711.

1 600 HUF
15712.

1 000 HUF
Uzonyi Pál: Rendszeres német nyelvtan. Bp., 1996, Aula. Kiadói kartonált papírkötés.
15713.

1 000 HUF
15714.

1 000 HUF
Kertész Judit: Rendszeres spanyol nyelvtan középfokon. Bp., 2002, Aula. Kiadói kartonált papírkötés.
15715.

1 000 HUF
Király Rudolf: Portugál-magyar szótár. Bp., 1978, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15716.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, latin nyelv és szótár témában, 5 db: [Finály Henrik-Régeni István]: Latin iskolai szótár. Első rész: Latin-magyar szótár. Dolgozta néhány kolozsvári tanár. Kolozsvár, 1858, Stein János. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, rossz állapotban, lejáró elülső kötéstáblával, tulajdonosi névbejegyzéssel, volt könyvtári példány. a kötése megtört, sérült, és amatőr módon javított, latin és magyar nyelven. Dr. K. E. Georges: Lateinisch-Deutsches und Deutsches-Lateinisches Schulwörterbuch. Lateinisch-Deutscher teil. Hannover-Leipzig, 1914, Hahnsche Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötés, megviselt állapotban, sérült, javított gerinccel, pár lap részben összeragadt, latin és német nyelven. Dr. Hermann Menge: Reptitorium der Lateinischen Syntax und Stilistik. Wolfbüttel, 1914, Julius Zwicklers. Kiadói egészvászon-kötés, latin és német nyelven. Dr. Hans-Rubenbauer-Dr. J. B. Hofmann: Lateinischen Grammatik. Bamberg-München,1995, C.C.Buchners-J. Lindauer-R.Oldenbourg. Kiadói kartonált papírkötés, latin és német nyelven. Karl Ernst Georges-Heinrich Georges: Ausführliches Lateinisch-Deutsches Handwörterbuch. Aus den Quellen zusammengetragen und mit besonderer Bezugnahme auf Synonymik und Antiquitäten unter Berücksichtigung der besten Hilfsmittel. I-II. kötet. Unveränderter Nachdruck der achten verbesserten und vermehrten Auflage von Heinrich Georges. Hannover,1998, Hahnsche Buchhandlung. Kiadói egészvászon-kötés, latin és német nyelven./ Latin languages and dictionaries books, in Latin, German and Hungarian language, in different conditions.
15717.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF