Number of items: 298

Vörösmarty Mihály Lyrai Költeményei I. kötet. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, hiányzó elülső szennylappal, kis kopásokkal, de alapvetően jó állapotban.
15694.

2 600 HUF
7,03
7,65
15695.

2 000 HUF
15696.

2 600 HUF
7,03
7,65
Túrmezei Erzsébet: Őszből tavaszba. Versek. Bp.,1945, FÉBE. II. kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
15697.

2 600 HUF
7,03
7,65
Goethe: A lélekrokonság. Fordította: Kemenczky Kálmán. Bp.,é.n., Könyves Kálmán. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Leszik K. kötésben, márványozott lapélekkel, a gerinc felső része kissé sérült, az elülső szennylap hiányzik.
15698.

2 000 HUF
Oborni Teréz-Tompos Lilla-Bencsik Gábor: A régi Erdély népeinek képeskönyve. Kéziratos viseletkódex az Apafiak korából. Bp., Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15699.

3 000 HUF
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül a védőlap szakadt, egyébként jó állapotban.
15700.

3 000 HUF
Milotay István: Tiz esztendő. Cikkek, kortörténeti jegyzetek 1914-1924. Bp., 1924, Pallas. Átkötött kopottas félvászon-kötés, belül jó állapotban. Milotay István (1883-1963), országgyűlési képviselő, az Új Nemzedék című, a Tanácsköztársaság alatt betiltott lap szerkesztője, Imrédy Béla nagy támogatója, Imrédy körének egyik vezéralakja, Élete végén Németországba, onnan Brazíliába, onnan pedig Svájcba emigrált.
15701.

2 400 HUF
20 kötet a Remekírók Képes Könyvtára sorozatból. Bp., 1895-1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gottermayer-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban.
15702.

15 000 HUF
40,54
44,12
Fuchs, Eduard: Az ujkor erkölcstörténete. I-II. kötet. Renaissance. Gáláns kor. Szövegközti képekkel és külön műmelléklettel. Az első kötet sorszámozott: 259. Világirodalom kiadás. Budapest, [1928.] Világirodalom. Gazdag képanyaggal (fametszetek, színes és fekete-fehér mellékletek) illusztrált. Szakadozott kiadói egészvászon kötésben.
15703.

2 600 HUF
7,03
7,65
A keszthelyi Hévíz ismertetése 1795-ből. Dr. Babótsay József zalavármegyei főorvos műve után. Közl.: Dornyay Béla. Keszthely, 1941, Helikon. Dornyay lányának dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15704.

2 400 HUF
Tar Sándor: A mi utcánk. Bp., 1995, Magvető. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15705.

5 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF